Aktuality

14.02.2019

Osobnosti roku našich společností

Společnost každoročně vyhlašuje na firemním plese osobnost roku. Tento rok byli vyhlášeni hned dva dlouholetí zaměstnanci - František Jež a Vladimír Šimáček. 

František Jež před 33 lety nastoupil do Metrostavu, provozní jednotky 8, k útvaru Transportbeton jako řidič. Následně absolvoval zácvik a rozšíření své kvalifikace na profesi řidič-strojník a byl zařazen do střediska čerpadel betonu, kde obsluhoval několik typů autočerpadel, včetně tehdy nejnovějšího PM. Dále si rozšířil kvalifikaci o řidiče kolových nakladačů a o strojníka tlakových nádob a stal se řidičem tahače Tatra s návěsem pro přepravu volně loženého cementu. Při výkonu této profese utrpěl v létě roku 1998 pracovní úraz, a to při nezaviněné dopravní nehodě. Od roku 2000 do současnosti pracuje jako strojník čelních kolových nakladačů UNC a Volvo. Pokud zrovna nepracuje na Rohanském ostrově, můžete ho potkat na třeba cyklodovolené po krásách Česka.

Vladimír Šimáček ve společnosti začal pracovat o trochu později než František. Do Metrostavu, provozní jednotky 8, k útvaru Betonservis Vladimír nastoupil v roce 1993 jako řidič. Následně absolvoval zácvik a rozšíření své kvalifikace na profesi řidič-strojník a byl zařazen do střediska čerpadel betonu, kde obsluhoval několik typů autočerpadel. Zhruba po šesti letech se stal řidičem-strojníkem autodomíchávače, na této pozici setrval dalších 10 let. Po skoro roční nemoci začal vykonávat pozici strojníka čelních kolových nakladačů Volvo. Od roku 2014 do současnosti pracuje jako strojník speciálního samosběrného vozu, se kterým zajišťuje čistotu komunikací našich betonáren.

Zpět

Mohlo by vás zajímat

Požadujete do svých projektů prověřené a skutečně kvalitní výrobky?

Většinu našich produktů vyrábíme již více než 10 let. Za tuto dobu již byly použity na mnoha významných stavbách. Přesvěčte se o tom. Naše reference.

Produkty, které nabízíme, přinášejí kromě úspory času i snížení nákládů na stavbu. 

Cementová litá pěna Poriment nahradí nákladnou pokládku polystyrenu a snižuje také spotřebu horní vrstvy litého potěru.

Více o produktu Poriment

Jste na správném místě! K našim produktům poskytujeme komplexní odpovídající služby.

Zapůjčíme Vám potřebné prostředky, zajistíme dopravu a přečerpaní až na místo aplikace.

Více o našich službách

Neztrácejte na stavbě čas
přípravou stavebních materiálů. Naše maltové směsi Vám přivezeme připravené rovnou k použití.

Nemusíte je již míchat a pro jejich přípravu nepotřebujete ani elektřinu ani vodu.

Více o maltových směsích MALMIX