Profil společnosti

Kvalita a moderní technologie

Cílem společnosti je výroba produktů a poskytování služeb na nejvyšší možné a konkurenceschopné úrovni. Toho lze dosáhnout jen díky ekonomicky a ekologicky vyspělým technologiím a vysokým standardům kvality, které prosazujeme a vytváříme.

Na všech výrobnách je zaveden systém řízení jakosti dle certifikace ČSN EN ISO 9001:2016. Výstupní kvalita celého sortimentu je pravidelně dozorována, nad rámec platných norem. K výrobě, dopravě a čerpání směsí, používáme nejmodernější stroje a zařízení, která jsou šetrná k životnímu prostředí a zajišťují vysokou spolehlivost a kvalitu našich dodávek.

Inovace

Jsme součástí skupin, které v celosvětovém měřítku patří k inovátorům v oblasti stavebních hmot a technologií. To je důvod, proč i v České republice zavádíme stále nové výrobky a proč stále vylepšujeme stávající receptury a technologické postupy. Naše produkty přinášejí užitek nejen svým zpracovatelům - stavebním a realizačním firmám, ale zejména koncovým uživatelům - jednotlivcům, rodinám, či organizacím.

Šetříme Váš čas, energii i energie

Víme, že Váš čas je drahý, proto vyrábíme a dodáváme naše produkty výhradně čerstvé. To znamená, že jsou bez dalších úprav připravené k okamžitému zpracování. Tím poskytujeme Vám - našim zákazníkům, mnoho dalších výhod. Především je to realizace bez přípojky elektrické energie a bez zdroje tlakové vody na stavbě. Dále pak minimální nároky na prostor a velká operativnost dodávek. To vše znamená významné finanční a časové úspory.

Navíc dodáváme směsi 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Mohlo by vás zajímat

Požadujete do svých projektů prověřené a skutečně kvalitní výrobky?

Většinu našich produktů vyrábíme již více než 10 let. Za tuto dobu již byly použity na mnoha významných stavbách. Přesvěčte se o tom. Naše reference.

Produkty, které nabízíme, přinášejí kromě úspory času i snížení nákládů na stavbu. 

Cementová litá pěna Poriment nahradí nákladnou pokládku polystyrenu a snižuje také spotřebu horní vrstvy litého potěru.

Více o produktu Poriment

Jste na správném místě! K našim produktům poskytujeme komplexní odpovídající služby.

Zapůjčíme Vám potřebné prostředky, zajistíme dopravu a přečerpaní až na místo aplikace.

Více o našich službách

Neztrácejte na stavbě čas
přípravou stavebních materiálů. Naše maltové směsi Vám přivezeme připravené rovnou k použití.

Nemusíte je již míchat a pro jejich přípravu nepotřebujete ani elektřinu ani vodu.

Více o maltových směsích MALMIX